O projektach

Projekty są tworzone zgodnie z wymaganiami  ośrodków wychowawczych.  Pragniemy dawać możliwości na rozwój swoich zainteresowań i pasji. Z naszą pomocą każdy ma szanse odnaleźć właściwą drogę na lepszą przyszłość.

Wybierz cel darowizny

Kurs prawa jazdy

Prawo jazdy stały się podstawą w wymaganiach pracodawcy. Umiejętność  ta nie tylko ułatwi poszukiwania pracy, ale także życie codzienne. Chcemy dać szanse każdemu młodemu człowiekowi, który nie jest w stanie pokryć kosztów kursów.

Obóz jazdy konnej

Cieszymy się, że możemy pomóc dzieciom, które mają zainteresowania i marzenia. Pomóżmy razem dążyć do celu każdemu kto chce spełniać się w swoich pasjach. Jazda konna nie tylko uczy pokory ale także uspokaja i hartuje charakter. Każdy sport budzi w nas motywacje i siły na walkę o lepsze jutro.

Indywidualne wyjazdy na kolonie

Wspólne chwile, gry, zabawny i beztroski śmiech to jest to co możemy zapewnić dzieciom. Zapach ogniska, sportowa rywalizacja to wszystko co można spotkać na obozach czy koloniach. Pomóżmy tym, którzy nie mają szansy zapewnić sobie takiej przyjemności. 

NASZE DZIAŁANIA

Przekazywane darowizny wykorzystujemy na pomaganie dzieciom i nastolatkom w tworzeniu swojego planu na życie. Chcemy zapewniać lepszą przyszłość wszystkich ludziom, którzy potrzebują wsparcia i motywacji.

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.